Szanowni pacjenci, informujemy że poradnia dermatologiczna jest nieczynna do odwołania.

DERMATOLOGIA

W naszej Poradni Dermatologicznej będziesz mógł skorzystać ze specjalistycznych porad lekarskich.

Znajdziesz tu ratunek w sprawach nagłych, występujących jednorazowo lub krótkotrwale (np. uczuleniach, ukąszeniach owadów, pokrzywkach), lub o dłuższym przebiegu (np. grzybice, łojotokowe zapalenie skóry, alergiczne zapalenie skóry).

Zmagając się natomiast z chorobami, na które medycyna nie zna jeszcze lekarstwa (np. łuszczycą, kolagenozami), otrzymasz od nas wsparcie w postaci leczenia objawowego, łagodzącego lub niwelującego uciążliwe objawy choroby. Będziemy tak prowadzić leczenie, by wyhamować postęp choroby i wydłużyć do maksimum okresy remisji.

A co najważniejsze:

Leczymy bezpiecznie!


Chcielibyśmy podkreślić, że stosowane przez nas metody leczenia i terapie są dobierane pod kątem Twojego maksymalnego bezpieczeństwa. Są one zgodne z najnowszymi standardami

Leczymy Ciebie, nie chorobę

DERMATOSKOPIA

Dermatoskopia to badanie, które polega na oglądaniu wybranych zmian chorobowych skóry za pomocą dermatoskopu.

Jest to urzadzenie optyczne pozwalajace na bezinwazyjną ocenę zmian skórnych. W naszej poradni używamy dermatoskopu DELTA20 cechującego się wysokiej klasy optyką, pozwalającą na precyzyjną diagnostykę.

Badanie pozwala odróżnić znamiona barwnikowe łączące, mieszane, dysplastyczne, znamię błękitne, brodawkę łojotokow, naczyniaka, rogowacenie słoneczne, a przede wszystkim służy wczesnej diagnostyce czerniaka złośliwego. Pozwala również określić stopień złośliwości zmian.

Badanie może być powtarzane wielokrotnie. Wykonywane jest u pacjentów w każdym wieku, a także u kobiet ciężarnych.

MYKOLOGIA

Mykologia to badanie diagnostyczne pozwalające na stwierdzenie zakażenie grzybicą. Choroba może dotyczyć skóry, włosów lub paznokci.

Leczenie jest skomplikowane i długotrwałe, ale właśnie dzięki badaniu mykologicznemu możesz otrzymać skuteczny i dopasowany schemat leczenia.